Ranking 5 najlepszych szamponów przeciw wypadaniu włosów w 2020

0
407

Ranking 5 najlepszych szamponów przeciw wypadaniu włosów w 2020

Wypadanie włosów dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Czynniki hormonalne, stres, brak składników odżywczych i nadmiar tłuszczu są głównymi złoczyńcami wypadania włosów. Ale nie martw się! Większość przypadków wypadania włosów można rozwiązać za pomocą starych szamponów.

Znane marki Vichy, La Roche-Posay i Bio Extratus oferują świetne opcje. Co wiedzieć, co kupić? Następnie wyjaśnimy dokładnie, w jaki sposób powinieneś wybrać swój i pokazać, które z nich znajdują się w 10 najlepszych zabytkowych szamponach. Istnieją opcje dla mężczyzn i kobiet. Sprawdź to!

Jak wybrać najlepszy Antyczny szampon

Wybór tak ważnego produktu nigdy nie jest łatwy, jest tak wiele punktów do analizy, że w końcu jesteśmy zdezorientowani wśród tak wielu informacji. Ale bądźcie pewni! Od teraz damy Ci kilka wskazówek, które pomogą Ci w tym procesie!

Należy unikać szamponów siarczanowych, zbiorników oleju i parabenów.

Siarczan jest środkiem czyszczącym bardzo często stosowanym w szamponach, jest środkiem czyszczącym, który głęboko oczyszcza i jest tańszy, a jednocześnie jest doskonałym ekonomicznie korzystnym dla marek. Jest to jednak ciężki i bardzo agresywny środek czyszczący do skóry głowy, szczególnie dla najbardziej wrażliwych.

Jak wybrać najlepszy Antyczny szampon

Wysoka zdolność do mycia siarczanu powoduje jego kontakt ze skórą głowy, co może powodować łupież, tłustość, alergie, a nawet wypadanie włosów. Nici również ulegają poważnemu uszkodzeniu, ponieważ eliminują nie tylko zanieczyszczenia nici, ale także ważne składniki odżywcze włosów.

Dlatego idealnym rozwiązaniem jest wybór szamponów z łagodnymi środkami powierzchniowo czynnymi, które oczyszczają bez szkody, na przykład betaina / Kokoamidopropyl betaina i Lauroil sodu. Z tego samego powodu należy również unikać szamponów zawierających parabeny, barwniki, wazeliny (parafina, oleje mineralne) i inne syntetyczne składniki.

Aminokwasy i składniki nawilżające zwiększają efekt szamponu bezsiarczkowego

Częstym błędem jest mylenie wypadania włosów z urwiskiem, ponieważ w obu przypadkach włosy spadają na wzgórza. W przypadku wypadania włosów włosy wypadają z korzenia, będąc problemem w skórze głowy. W przerwie włosy rozpadają się na połowie przędzy, powodując jej upadek podczas mycia lub czesania.

Aminokwasy i składniki nawilżające zwiększają efekt szamponu bezsiarczkowego

Jedną z głównych przyczyn zerwania nici jest resekcja spowodowana głównie brakiem nawodnienia i niewystarczającym odżywianiem. Dlatego, aby zwalczyć kruchość, oprócz wyboru szamponów bezsiarczanowych, ważne jest, aby sprawdzić, czy produkt zawiera również składniki nawilżające.

Aminokwasy, takie jak arginina, zastępują masę utraconą przez drut, pozostawiając go pełniejszym i unikając pęknięć. Wybierając szampony bezsiarczanowe i keratyny, aminokwasy i składniki nawilżające, twoje włosy będą miały podwójne zdrowie, ponieważ eliminują i zwalczają wypadanie włosów.

Wybierz szampony z naturalnych składników wysokiej jakości

Musisz myśleć, że powinno być bardzo trudno znaleźć produkty bezsiarczanowe, z naturalnymi składnikami i nawilżającymi, prawda? Cóż, prawdę mówiąc, to wcale nie jest trudne! Ogólnie rzecz biorąc, jeśli zdecydujesz się na naturalny Antyczny szampon, wszystkie te cechy będą tylko konsekwencją.

Wolisz inwestować w naturalne szampony, ponieważ poza tym, że nie liczysz na agresywne składniki w formule, nie ma w nich barwników, silnych zapachów i syntetycznych składników, takich jak konserwanty. Wszystkie elementy są ekstrahowane w celu zachowania składników odżywczych, w wyniku czego szampon jest wysokiej jakości.

Mężczyźni powinni wybrać szampony odpowiednie dla nich lub Unissex

Skóra głowy mężczyzny jest zwykle bardziej tłusta niż u kobiety. ponadto mężczyźni są bardziej podatni na golenie, głównie z powodu męskich hormonów. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, że istnieją cechy w wypadaniu włosów u mężczyzn, które wymagają pewnych składników.

Jeśli upadek jest spowodowany olejem, idealnie jest, aby mężczyźni wybrali dla nich specjalne szampony lub unissex. Produkty te zawierają składniki potrzebne do zwalczania wypadania włosów u mężczyzn. Szampon dla kobiet, nawet dla skóry tłustej, może nie wystarczyć.

Nawet mężczyźni, którzy nie mają problemów z wypadaniem włosów, powinni zawsze używać szamponów zaprojektowanych specjalnie dla mężczyzn. Więc mybest napisał cały artykuł na ten temat. W którym znajdziesz 10 najlepszych szamponów męskich na rynku. Spójrz w dół!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here