Najlepsza prostownica z jonizacją

0
325

Najlepsza prostownica z jonizacją

Najlepsze żelazka do włosów. W tym artykule przedstawiamy Państwu głównie Bestsellery Prostownice do włosów, które z naszego punktu widzenia jest wysoce zalecane. Wow, takie żelazka polecilibyśmy przyjaciółce lub młodszej siostrze.

Nie zamierzaliśmy wymieniać najlepszych żelazek na świecie, ale te, które naszym zdaniem mają najlepszy stosunek jakości do ceny. Staraliśmy się, aby były to głównie żelazka Klasy średniej i szukały dobrych relacji jakościowych. Jeśli szukasz bardziej profesjonalnych żelazek, zalecamy przyjrzenie się artykułowi, w którym porównujemy i analizujemy wszystkie żelazka GHD, bardziej zaawansowane modele.

Z drugiej strony, jeśli czytasz artykuł, masz wątpliwości co do tematów technicznych, o których mówimy (materiały płyt, ich szerokość, czym jest jonizator…wiesz, że napisaliśmy najlepszy przewodnik po prostownicach do włosów, prawda?

Remington S9500 Pearl

A niektórzy z was pomyślą: czy naprawdę dajesz pierwsze miejsce marce innej niż GHD, Coriliss, Karmin…? Tak, z bardzo prostego powodu: fajny stosunek jakości do ceny, jaki mają te żelazka. To nie są najlepsze żelazka do włosów na rynku, a ich wyniki nie są „imponujące”, ale… czy można uzyskać coś lepszego w tej cenie? Jeśli ktoś go znajdzie, niech nam powie!

Remington S9500 Pearl

Mocne strony, ceramiczne płytki okładzinowe z cząstkami perłowymi zamontowanymi na pływających płytach. Temperatura jest regulowana przez wyświetlacz LCD, od 150 do 235ºC. Osiąga temperaturę roboczą w 10s. w dniu pisania tego artykułu arkusze mają średnią ocenę 9.2 / 10 opartą na ponad 1000 recenzjach, co jest niewątpliwie trudne do znalezienia.

Remington Keratin Therapy S8590

Inne Remingtons na liście! Ze względu na ich cenę i jakość, nie mogliśmy się oprzeć ich opuszczeniu… ten model jest jednak specjalnie stworzony dla kobiet o bardziej wrażliwych lub zniszczonych włosach. Niosą zabieg keratynowy, który sprawia, że są szczególnie ostrożne z włosami, a także czujnik ochrony termicznej, który zapobiega nagrzewaniu się jakiejkolwiek części płytek bardziej niż liczenie i uszkadzaniu naszych włosów. Ponadto obejmują one również.

Remington Keratin Therapy S8590

Ceramiczne płytki pływające traktowane keratyną. Regulacja temperatury w 160 i 230 °C. osiągają temperaturę roboczą w około 15 sekund. Remington szacuje, że są o 57% bardziej ostrożni z włosami niż ich inne modele. Mają średnią notę 9.2 / 10 w dniu pisania tego artykułu.

Braun Satin Hair 7 Sensocare

Trzecie miejsce zajmuje Brown. Głównie dlatego, że mają najbardziej zaawansowane technologicznie żelazko na rynku w wyjątkowej cenie. Zaawansowana technologia, dzięki której można osiągnąć wyniki, które nie zazdroszczą profesjonalnym żelazkom. Ale z czego składa się taka technologia?

Posiada wbudowane czujniki wilgotności, które analizują włosy 20 razy na sekundę i dostosowują temperaturę do optymalnego poziomu.

Nie musisz się martwić o temperaturę lub możliwość uszkodzenia włosów. Wysokiej jakości ceramiczne pływające płyty. Panowie, Panie: ma 9,2 / 10 w oparciu o ponad 200 opinii na temat daty pisania. Ma starszą siostrę, która oprócz tego wszystkiego zawiera jonizator za nieco większą cenę. Nie wiesz, co to jest jonizator? Wyjaśnimy to w naszym Przewodniku po prostowaniu włosów.

GHD V Gold / oryginalny Profesjonalny Styler

I nawet na czwartym miejscu nie pokazujesz GHD? Będziesz zaskoczony przez niektórych. Ano. Wiemy, że to świetne żelazka, ale ich wysoka Cena sprawiła, że nie chcieliśmy umieszczać ich na wybiegu na naszej liście. Jak już powiedzieliśmy, chcieliśmy nagrodzić tych, którzy mieli dobry stosunek jakości do ceny.

Mając to na uwadze, należy zauważyć, że wyniki GHD są na ogół lepsze niż ich konkurenci. Ale to normalne i przewidywalne, to żelazka, które moglibyśmy rozważyć w segmencie zawodowym i które są w innej lidze cenowej. Przy okazji, chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, mamy dokładne porównanie wszystkich płyt GHD.

Mocne strony tego modelu: aluminiowe płyty pływające (wysoka przewodność cieplna) z wysokiej jakości powłoką ceramiczną. Są spadkobiercami (i udoskonaleniem)sławnych i super sprzedanych GHD IV. Pracują w optymalnej i stałej temperaturze 185ºC.

Corioliss C2 Soft Touch Black

Po szóste, mamy Model C2 marki Corioliss. (Nie znałeś ich jeszcze? Ich żelazka stają się coraz bardziej znane z dnia na dzień. Jest to dynamicznie rozwijająca się marka, która staje się znana nie ze względu na drogie kampanie reklamowe; ale ze względu na jakość swoich produktów i ustnie. Jego flagowy model, C2, wyróżnia się.

Tytanowe płytki skośne z cząstkami srebra. Osiąga 210ºC w 20s, przyciemniane przez jego ekran. Zawiera jonizator, aby wyeliminować elektryczność statyczną włosów i uzyskać lepsze wyniki. Są to żelazka do włosów pierwotnie przeznaczone dla profesjonalistów, ale które mają duży odbiór wśród osób prywatnych. Średnia ocena 9,2 / 10 w dniu pisania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here