Najlepsza lampa UV LED 48 W

0
198

najlepsza-lampa-uv-led-48-w

Porównanie i przewodnik zakupu 2020 najlepsze lampy UV Suszarka Do Paznokci. Witam wszystkich i zapraszamy do Lampe-uv-ongles.fr jeśli ty też szukasz urządzenia, które pozwoli Ci zaoferować manicure, a także pedicure na górze, to natknąłeś się na właściwą stronę! Rzeczywiście, tutaj znajdziesz wszystkie wskazówki, informacje i Przewodniki potrzebne w procesie lakierowania, a także stylizacji paznokci żelowych.

Ranking najlepszych lamp w tym roku

Ale to nie wszystko, znajdziesz również wyjątkowe porównanie najlepszych modeli lamp UV i LED w tym roku! Po odwiedzeniu tej strony możesz być pewien, że wiesz wszystko od A do Z O żelowym manicure, potwierdzam to! Na tym, życzę bardzo dobrą wizytę i nie wahaj się sprawdzić moje specjalne rubryki zawierające najlepsze lampy UV i lampy LED!

Jeśli lubisz nosić Fałszywe Paznokcie żelowe, a nawet lakierować paznokcie żelem, zdecydowanie musisz mieć lampę odpowiednią do tego typu metody, aby uzyskać optymalne wyniki. Jednak wybór lampy do paznokci tego rodzaju nie jest łatwym zadaniem, przyznaję, szczególnie przed wieloma modelami oferowanymi na rynku.

Ranking najlepszych lamp w tym roku

Jeśli chcesz uzyskać wydajny model bez konieczności rujnowania, nasze wskazówki dotyczące zakupu dobrej lampy tego typu będą bardzo pomocne. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, bardzo ważne jest, aby dobrze zrozumieć jego pracę, a także cechy, które towarzyszą maszynie przy zakupie.

Wiedząc, że wybór lampy żelowej nie jest łatwym zadaniem, zdecydowaliśmy się przeprowadzić intensywne badania, aby znaleźć najlepsze obecnie sprzedawane modele. Następnie przetestowaliśmy je jeden po drugim, a następnie doszliśmy do wniosku, że klasyfikujemy je według różnych kategorii. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej o każdym modelu, nie wahaj się skontaktować z naszymi sekcjami testowania i recenzji.

3 najlepsze modele lamp

Dzięki najnowszej technologii jest to zdecydowanie najlepsza suszarka do paznokci UV + LED w swojej klasie. Rzeczywiście, Lampa UV Do Paznokci robiła jest najszybsza na rynku. W stanie wysuszyć lakier na paznokciach w ciągu kilku sekund. To znacznie zmienia całe doświadczenie stosowania lakieru!

Ergonomiczny i czysty design idealnie pasuje do kształtu dłoni, co zapewnia przyjemny czas. Efektywny czas stylizacji wysuszy wszystkie paznokcie za jednym razem za pomocą 21 lamp.

Mały i kompaktowy, lampa jest bardzo łatwa do przenoszenia.

Lampa UV NailStar

I wreszcie, Lampa UV NailStar, w międzyczasie, zajmuje trzecie miejsce w tym rankingu. Wyposażony jest w system składający się z 4 żarówek po 9 W, czyli o łącznej mocy 36 W. W tym celu model ten jest wyposażony we wbudowany system czasowy. W ten sposób będziesz miał do wyboru 120-sekundowe lub 180-sekundowe przetwarzanie.

Ponadto taca wewnątrz maszyny jest również zdejmowana, aby ułatwić jej użycie. Jeśli chodzi o projekt tego modelu, jest bardzo prosty i profesjonalny. W pełni ubrany na biało, jest to model, który z łatwością zachwyca wszystkich. Co więcej, jest to bardzo lekkie i lekkie urządzenie do przenoszenia, które jest naprawdę idealne dla wszystkich globusów. Odległość między wycięciem, czyli miejscem, w którym musisz ustawić ramię lub nogę, jest wystarczająco duża, abyś mógł poradzić sobie z całą kończyną za jednym razem.

Dlatego polecam ten szablon każdemu, ale przede wszystkim do użytku osobistego w domu. Wiedz, że nawet początkujący mogą uzyskać naprawdę lepsze wyniki dzięki tej maszynie!

Lampa UV NailStar

Lampa LED Abody SUN9C 24 W

Lampa LED abody SUN9C 24W to bardzo innowacyjny model z jednej strony ze względu na bardzo futurystyczny design, ale także pod względem funkcjonalności. Jak widać, ten model jest jednym z najmodniejszych w tym roku, oferuje łukowaty wygląd fizyczny i jest ubrany w jasną biel na górze urządzenia.

Jeśli chodzi o dno, ten model istnieje w 3 różnych kolorach. Ale wracając do cech. Wyposażony w moc 24 W, Ta żarówka LED jest idealna do użytku osobistego. Dzieje się tak dlatego, że może stwardnieć i zamrozić paznokcie w ciągu zaledwie kilku minut. W tym celu w tym modelu został wbudowany system czasowy. Ten ostatni oferuje 2 różne ustawienia, jeden 30 sekund, a drugi 60 sekund.

Z punktu widzenia użytkowania nie ma nic prostszego, ponieważ ten model jest wyposażony w jeden przycisk, za pomocą którego można uruchomić, a także wybrać wybrany tryb timera. Ważne jest również, aby wiedzieć, że ten model nadaje się do kilku rodzajów lakierów, jednak wszystkie powinny być częścią kategorii LED. Jest to bardzo ładne urządzenie, łatwe w użyciu i łatwe do przenoszenia, rodzaj modelu, który wszyscy lubią!

4 modele lamp o doskonałym stosunku Lampa LED MelodySusie Violetilly 48 W

Na pierwszym miejscu w tym rankingu znajduje się Lampa LED MelodySusie Violetilly 48 W. zarówno do użytku osobistego, jak i profesjonalnego, model ten pozwoli na żel, a także katalizację żelowego lakieru do paznokci w ciągu zaledwie kilku sekund. Aby to zrobić, musisz kupić lakier żelowy, stałą lub półtrwałą diodę LED. Wiele marek oferuje takie produkty w dzisiejszych czasach.

Jeśli chodzi o cechy tej lampy, jest ich kilka. Rzeczywiście, przede wszystkim odkryliśmy obecność timera. Ten ostatni oferuje kilka sekund przetwarzania do wyboru, więc będziesz musiał wybrać 5 sekund, 20 sekund, a nawet 30 sekund. Ale to nie wszystko Żarówka LED oferuje również dodatkową długą żywotność, dzięki czemu można korzystać z urządzenia przez kilka lat.

Należy również pamiętać, że w tym modelu znajduje się również automatyczny system czujników. Oznacza to, że urządzenie automatycznie rozpoznaje, gdy twoja ręka lub stopa wejdzie do niego, natychmiast zacznie działać. Po usunięciu kończyny maszyna wyłączy się automatycznie. Co jest bardzo korzystne, ponieważ nie będziesz musiał naciskać żadnych przycisków, gdy twoje paznokcie będą pełne żelu. Pod względem wzornictwa model ten jest dość przestronny i Kompaktowy w tym samym czasie. Jest to idealny model dla profesjonalistów, a nawet osób, które mają już pewną wiedzę na temat manicure żelowego.

Produkty te nie są już dostępne, ale wybraliśmy podobny produkt o wysokiej wydajności.

Lampa LED + UV MelodySusie fioletowy 48 w

Wyposażony w inteligentną lampę oferującą jednocześnie 2 metody żelowania, tj. LED + UV, model ten jest jednym z najbardziej innowacyjnych obecnie w sprzedaży. Ma moc 48 W, co jest bardzo odpowiednie i szybkie. Dzieje się tak dlatego, że zapewnia leczenie paznokci w ciągu zaledwie kilku sekund. Po zakończeniu sesji paznokcie stają się naprawdę twarde, gładkie i błyszczące.

Wbudowany zegar oferuje system z trzema różnymi ustawieniami, jednym 15 sekund, jednym 30 sekund i jednym 90 sekund. Ten wybór będzie zależał od jakości, a także od grubości lakieru żelowego, stałego lub półtrwałego, który właśnie zastosowałeś. Mówiąc o lakierach, dużą zaletą tego urządzenia jest to, że nadaje się zarówno do lakierów LED, jak i UV. Dostępny jest również system czujników automatycznych. Dzięki temu urządzenie rozpoznaje, kiedy twoja ręka lub stopa jest w samochodzie, czy nie. Tak więc po włożeniu ręki lub nóg maszyna włączy się automatycznie, a następnie wyłączy się po usunięciu kończyny. Taca umieszczona w maszynie jest również zdejmowana, aby ułatwić każde z Twoich zastosowań.

Jeśli chodzi o projekt, jest to przestronny model, który oferuje bardzo profesjonalny projekt, dzięki czemu można z łatwością poradzić sobie z ramieniem, a nawet całą nogą za jednym razem. Polecam ten model profesjonalistom lub osobom, które już mają doświadczenie w tej dziedzinie.

Ten model nie jest już dostępny, ale wybraliśmy podobny produkt o wysokiej wydajności.

Zestaw do manicure Meanail

Na drugim miejscu przedstawiam wam zestaw Meanail. Jest to, nawiasem mówiąc, jedyny kompletny zestaw obecny na naszej stronie internetowej. W tym pudełku znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do manicure, a nawet idealny żelowy pedicure, a także 36-watową lampę UV. Rzeczywiście, podobnie jak wszystkie inne lampy UV, ta maszyna oferuje 120-sekundowy zegar. Aby to zrobić, Aktywuj urządzenie, a następnie włóż rękę do środka i poczekaj na wyznaczony czas.

Jeśli chodzi o akcesoria, ta szafa jest wyposażona w kilka z nich. Oznacza to, że znajdziesz produkt, który idealnie czyści Twoje paznokcie, wstępnie oczyszczony produkt, aby dobrze przylegać do lakieru do paznokci, zmywacza do paznokci, bloku do polerowania, różdżki do popychania skórek, lakieru UV, pół-trwałego żelu, nagiego odcienia i wreszcie wierzchniej warstwy żelu.

Dlatego ten zestaw jest idealny dla wszystkich początkujących, ponieważ nie musisz kupować wszystkich niezbędnych produktów i akcesoriów osobno. Co więcej, oferuje stosunek jakości do ceny jest naprawdę bardzo interesujący, więc szczerze mówiąc, dlaczego go porzucić?

CCFL + Żarówka LED Anself 60 W

Ten model jest z pewnością jednym z najpotężniejszych urządzeń tego typu, ponieważ w rzeczywistości jest wyposażony w moc 60 watów.ale przypomnijmy, że jego najbardziej korzystnym punktem jest to, że jest wyposażony w CCFL i technologię LED w tym samym czasie. System ten ma aluminiowy radiator, a także wentylator, aby przedłużyć żywotność lampy LED. Ten typ urządzenia pozwala na bardzo szybkie i skuteczne Utwardzanie Paznokci, ponieważ oferuje podwójną długość fali.

Model ten jest wyposażony w dwa różne systemy użytkowania, czyli tryb automatyczny, a także zegar. Timer jest wyposażony w 4 różne ustawienia, co oznacza, że masz do wyboru czas przetwarzania 15 sekund, 30 sekund, 60 sekund lub nawet 90 sekund. Wybór będzie zależał od marki lakieru żelowego LED lub grubości żelu, który właśnie zastosowałeś. Pamiętaj, że jeśli wybierzesz tryb bez timera, automatyczny detektor natychmiast się włączy. Oznacza to, że pozwoli to urządzeniu rozpoznać, kiedy twoja ręka lub stopa będzie w maszynie, dzięki czemu możesz automatycznie aktywować leczenie. Po usunięciu kończyny maszyna natychmiast się zatrzyma.

Płyta podstawy wewnątrz urządzenia jest również przesuwana i zdejmowana, aby ułatwić każde użycie. Jeśli chodzi o projekt, jest to klasyczny i czysty wzór w tym samym czasie. Jego wycięcie jest wystarczająco przestronne, aby zmieścić się w dłoni lub całej nodze, aby poradzić sobie z tym ostatnim za jednym razem. Wszystko to jest bardzo kompaktowy, dzięki czemu można go łatwo nosić ze sobą. Krótko mówiąc, polecam ten model wszystkim profesjonalistom manicure żelowego.

Lampa LED MelodySusie Violetilac 9 W

Jest zdecydowanie najmniej wydajną lampą, jaką mogliśmy sprawdzić. Rzeczywiście, jest wyposażony w moc zaledwie 9 watów. Może jednak katalizować i żelować paznokcie wyposażone w żel, stałą lub półtrwałą diodę LED. Jedyną różnicą jest to, że zajmie to trochę więcej czasu. Zwykle trwa od 3 do 5 minut, aby uzyskać twarde, gładkie, błyszczące paznokcie.

Jeśli chodzi o jego projekt, jest naprawdę bardzo ładny i lekki, dzięki czemu urządzenie jest łatwe do przenoszenia. Jedynym problemem jest to, że wycięcie maszyny, czyli miejsce, w którym musisz ustawić ramię lub nogę, jest dość małe. Jeśli masz cienką rękę, nie musisz mieć zbyt wielu problemów. Jeśli jednak twoja ręka nie zmieści się w całości, możesz to zrobić dwa razy. Albo najpierw Centralne paznokcie, a potem kciuk.

Jego użycie jest również bardzo łatwe, ponieważ urządzenie jest wyposażone w jeden przycisk użycia, czyli przycisk uruchamiania. Krótko mówiąc, jest to odpowiedni model do sesji manicure wykonywanych raz na jakiś czas. Należy pamiętać, że w tym modelu nawet początkujący mogą wziąć udział w tym eksperymencie! Plus jego cena jest naprawdę bardzo ekscytujące!

La lampe uv Eleacc 36 W

La Eleacc lampe uv 36 W przybyć druga własna pozycja de notre classement. Elle permete d ‚obtenir une manicure, negatywnej oceny ainsi pédicure Qu jeden żel do kąpieli en l’ espace de zysk quelques minut. Pour cela il vous faudra appliquer un verni gel, permanent ou semi permanent UV. Sachez que de nombreuses marques offrent des vernis de ce type, vous les trouverez facilement en vente sur Amazon.

Equipé de 4 ampułki offrant chacune d ‚elles une puissance de 9 W, soit un total de 36 W, il est également important de savoir qu’ elles sont facilement remplaçables en cas de vieillesse. Il faut généralement compter un changement tous les 4 à 6 mois. Le fonctionnement est assez simple, il vous faudra positionner votre main ou pied, à l ‚intérieur de l’ encoche de la machine. Un système de minuterie de 120 secondes est facile à activer, si toutefois, cela ne vous convient pas, sachez qu ‚ un mode de commande manuelle est également présent. Raz, terminée la seance, ósmy ongles własnej ressortiront durs, miasteczku Liss et diamentami wagi, w organizacji Mozzo: parfait!

En ce qui concerne le design de ce modèle, il est très simple et classique à la fois. Pour étre sincère, il n ‚ est pas des plus laids, mais nous avons déjà vu mieux. Jednak ja ‚espacement de l’ Est ‚ encoche assez grand wlać insérer une głównych jednostek ONZ flytrap en entier. De plus ce modèle existe en deux couleurs différentes soit blanc ou rose. En résumé, je recommande ce modèle aux personnes étant à la recherche d ‚ une utilisation à domicile. Sachez que même les débutants, peuvent opter pour ce modèle. De plus son prix est vraiment très avantageux!

La lampe UV Sina 36 W

Et en troisième et dernière position de ce classement, nous retrouvons la lampe UV Sina 36 W. Très pratique et compact, ce modèle vous suivra lors de tous vos déplacements. De plus il est très simple d ‚utilisation, puisqu’ il est équipé de seulement deux butons d ‚utilisation, soit un pour le démarage, et 1 qui vous permettra d’ activer le système de minuterie.

En parlant de minuterie, sachez que ce modèle offre un traitement de 120 secondes. Ce qui signifie qu ‚une fois le temps imparti, la machine s’ arrêtera instantanément. En termes de puissance ce modèle est équipé de 4 ampoules de 9 Watt chacune, ce qui amène à un total de 36 Watt. Ces dernières sont très facilement remplaçables en cas de vieillesse. Il faut généralement compter un changement tous les 4 à 6 mois.

Ce modèle va permettre de traiter les ongles en gel, afin de les gélifier et de les endurcir pour obtenir des résultats magnifiques. Il est important de savoir qu ‚Il s’ adapte aux vernis gels, permanents ou semi permanent UV uniquement. En résumé je recommande ce modèle pour une utilisation personnelle à domicile. Les débutants peuvent également opter pour ce modèle. De plus, son prix est vraiment très abordable!

Pourquoi utilizer une lampe UV ou LED?

Tout d ‚ abord, comme vous avez déjà pu le comprendre, les gels UV ou Gels LED ne polymérisent pas sans une exposition sous une lumière UV ou bien des diodes LED. Une lampe spécifique pour les ongles est donc la seule solution pour que les vernis gel puissent durcir, cela afin d ‚ obtenir des résultats parfaits. Ce type de lampe peut également servir à faire sécher le vernis Semi Permanent rapidement. Gatunek CE D stan systemu technologicznego aporty ONZ uzyskać de temps considérable.

Lorsque la décision d ‚ acheter une lampe UV ou lampe LED pour réaliser une manucure à domicile, a été prise, il est nécessaire de prendre en compte plusieurs atouts indéniables. Ces rodzaje de-de-lampy assurent un séchage Ultra Rapid (entre 5 et 180 sekund) de-Żele, UV, światło, acryliques, Vernis Semi-Permanent ou inny inteligentny emalia wlać ongle. Il se peut que vous puissiez ressentir une légère sensation de chaleur, cependant cette dernière reste minime surtout si vous gardez vos ongles assez éloignés de la lampe.

CE Typ Q stan systemu technologicznego jest po prostu bardzo proste D et wykorzystanie PES encombrant. Leur poids est généralement assez léger (environ 1-2 kg). Une lampe LED ou UV s ‚adapte aussi bien à la réalisation d’ une manucure que d ‚ une pédicure. Sachez également que cet achat est très rapidement rentabilisé surtout si vous aviez l ‚habitude de vous rendre régulière dans un salon de beauté afin d’ entretenir votre French manucure. En résumé, je vous garantis que cette méthode est un réel gain de temps et d ‚Argent à la fois, alors franchement, pourquoi s’ En priver?

Les critères d ‚ achat

Sachez que si vous désirez réaliser un vernissage, ou encore des faux ongles en gel, il est impératif d ‚ avoir un appareil spécifiquement adapté à ce type de méthode. Może bardzo dobrze być une lampą UV, une lampą LED ou bis nawet une lampą CCFL. Il est vrai, qu ‚En termes d’ Aspects généraux, ces machines sont quasiment toutes plus ou moins similaires. Il est toutefois très important de savoir que chaque modèle est équipé de ses propres caractéristiques.

Aten de déterminer kel ‚modèle serum l’ idéal à votre użytkowania, Il ma ważną de bien know-se que vous-jest attendez de lui, zawołać Q Po pierwsze, est-ce wykorzystania przez personel ONZ ou „profesjonalny”? Pour étre claire et précise, il n ‚y a pas „36 rozwiązań”, comme l ‚ on dit souvent. Xi Wu êtes ONZ jednostki IAS „profesjonalny” dans Xie domeny, następnie Jae Wu zaprosić à jeter ONZ zamach stanu, wykonane przez sur-le-appareilsbył offrant une reprezentuje potęgę de Watt élevée, Xi naprzeciwko Rendezvous attendez de Sete appareil, ONZ wykorzystanie personelu à zamieszkania, optez następnie wlać ONZ modèle prosty et praktyka. Mais ce n ‚est pas tout, bien d’ autres critères sont également présents, découvrons les ensemble.

Moc urządzenia jest zdecydowanie najważniejszym kryterium, które należy wziąć pod uwagę. Jak już wspomniałem, bardzo ważne jest, aby wiedzieć, czy ta maszyna będzie przeznaczona do użytku profesjonalnego lub osobistego. Należy pamiętać, że lampy UV i LED, oferuje moc od 9 do 75 Watów. Jest oczywiste, że wydajność nie będzie taka sama w każdym modelu. Jednak niska moc nadal nie oznacza, że jest to złe urządzenie, daleko od tego !

Różnica będzie odczuwalna w czasie trwania katalizacji lub paznokci żelowych. Urządzenie o dużej mocy będzie wymagać tylko 5-10 sekund. Jeśli chodzi o model o niższej mocy, zajmie to około 2 minut lub nawet trochę więcej. Jednak uzyskane wyniki we wszystkich 2 przypadkach są bardzo dopuszczalne.

Jaka jest różnica między lampą LED a lampą UV?

Chociaż te dwa typy metod są mniej więcej bardzo podobne, Należy pamiętać, że niektóre kryteria wciąż je rozróżniają. Jednak oba oferują mniej lub bardziej podobne urządzenia, które mogą katalizować, podobnie jak paznokcie żelowe.

  • Pierwsze kryterium, które rozróżnia to dwie różne metody, które dotyczą czasu użytkowania. Ważne jest, aby wiedzieć, że będzie znacznie wolniej z lampą UV, ponieważ ta ostatnia sugeruje użycie zwykle dłużej niż 2 minuty. Z drugiej strony, żarówki LED zapewniają znacznie szybsze użytkowanie, które wynosi od 5 do 120 sekund w zależności od mocy danego modelu.
  • Druga różnica dotyczy rodzaju lakieru, z którym urządzenie jest przystosowane. Dzieje się tak dlatego, że przy wyborze urządzenia LED konieczne będzie użycie żelowych lub trwałych lakierów LED. Jeśli zamiast tego wybierzesz lampę UV, konieczne będzie użycie żeli lub lakierów stałych UV. Odwrotność jest niestety niemożliwa.
  • Trzecią różnicą jest jakość. Żarówka LED jest znacznie lepsza niż lampa UV. Z tego powodu cena żarówek LED będzie zwykle droższa niż lampy UV. Zajmie to od 10 do 30€ za lampę UV i od 20 do 200€ za lampę LED.
  • I wreszcie, żywotność lampy również nie jest taka sama w zależności od wybranej metody. Dzieje się tak dlatego, że żarówka LED zapewnia dłuższą żywotność, zwykle 50 000 godzin, czyli kilka lat użytkowania. Ten ostatni niestety nie może zostać zastąpiony. Oznacza to, że po zużyciu żarówki konieczne będzie wznowienie zakupu nowej żarówki LED. Jeśli chodzi o lampy UV, jest to nieco inne. Dzieje się tak dlatego, że te ostatnie oferują znacznie krótsze życie, czyli zaledwie kilka miesięcy użytkowania. Są one jednak bardzo łatwe do wymiany. Oznacza to, że bardzo łatwo znajdziesz zapasowe żarówki bez recepty.

Wszystkie te kryteria muszą być koniecznie znane, aby można było dokonać właściwego wyboru między lampą LED lub lampą UV.

Praca lampy UV i lampy LED

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak działają, ponieważ ta wiedza pomoże Ci w wyborze urządzenia.

Lampa UV emituje fale zwane „ultrafioletowe”. Ta długość fali jest mierzona w nanometrach. Większość lamp UV emituje moc od 320 do 400 nanometrów. Jak, można dowiedzieć się nieco powyżej, lampy UV nadają się tylko do Żele UV i lakierów stałych. Na pewno zastanawiasz się, dlaczego ? W rzeczywistości jest to bardzo proste. Odpowiedź jest taka, że żele UV wymagają mocy 350 nanometrów, czyli długości fali emitowanej przez lampy UV.

Jaki rodzaj lampy wybrać?

Chociaż pytanie może wydawać się bardzo proste, nie jest to odpowiedź. Rzeczywiście, z jednej strony znajdujemy starą dobrą lampę UV, która jest znana od kilku lat. To prawda, że jest nieco wolniejszy, jednak pozostaje znacznie bardziej ekonomiczny przy zakupie.

Po drugiej stronie znajduje się innowacyjna Żarówka LED z najnowszą technologią, która zapewnia ultraszybki czas schnięcia poniżej 30 sekund. Jest wyposażony w prawie nieśmiertelne diody elektroluminescencyjne, ponieważ te ostatnie mają długą żywotność przez kilka lat. Prawdą jest jednak, że tego typu urządzenie kosztuje więcej.

W końcu muszę powiedzieć, że wybór pozostaje kwestią nie tylko potrzeby, ale także budżetu.

Jeśli jednak szukasz urządzenia do osiągnięcia osobistego użytku, czyli raz na jakiś czas, to muszę powiedzieć, że wybór lampy UV, jest rozsądnym rozumowaniem w tym sensie, czy kilka sesji miesięcznie nie zmęczy żarówek, pozwoli Ci cieszyć się urządzeniem przez kilka miesięcy.

Jeśli, przeciwnie, jesteś profesjonalistą w tej dziedzinie i oczekujesz szybkich rezultatów i bardzo dużej częstotliwości, to polecam Ci lampę LED. Z jednej strony będziesz wyposażony w wydajne urządzenie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas dla klientów, będzie to korzyść w sensie, lub będziesz w stanie zwiększyć wydajność. Z drugiej strony, zmiana żarówki nie będzie problemem do powstania.

W obu przypadkach uzyskane wyniki będą bardzo podobne. Jednocześnie oba rodzaje metod mogą być używane do suszenia półtrwałego lakieru dowolnej marki. Należy jednak zwrócić uwagę na rodzaj lakieru żelowego, który wybierzesz, ponieważ żele nie są identyczne z UV i diodami LED. Aby to zrobić, bardzo ważne jest, aby wybrać żel w zależności od rodzaju lampy, ryzykując nieprzyjemne niespodzianki. Bez względu na to, jak proste może to brzmieć, Żele UV nadają się do lamp UV, a Żele LED nadają się do lamp LED.

Jak go używać UV / LED Lampa Suszarka Do Paznokci?

Wstępne kroki są zdecydowanie najważniejsze jako wyniki, które otrzymasz. Rzeczywiście, nie należy ich lekceważyć, ryzykując nieprzyjemne niespodzianki. Pozwalają one idealnie przygotować paznokcie, a także zaoferować im lepszą przyczepność.

Przede wszystkim bardzo ważne jest dokładne umycie i wysuszenie rąk przed rozpoczęciem sesji manicure tego typu. Nie zaleca się również stosowania żadnego kremu lub oleju.

Następnie weź różdżkę, aby odeprzeć wszystkie skórki paznokci. Oznacza to, że skóra znajduje się na Twoim paznokciu.

Następnie przyciąć paznokcie, osiągając podobny kształt w ogóle. Aby to zrobić, pomóż sobie z pliku.

Aby uzyskać najlepszą przyczepność żelu na paznokciach, upewnij się, że powierzchnia twoich paznokci jest matowa. Aby to zrobić, delikatnie zarysuj paznokcie za pomocą pliku z drobnymi ziarnami.

Zawsze lepiej jest zastosować pielęgnację zwaną „Nail prep”, aby regulować pH paznokci i uzyskać lepszą przyczepność od stylizacji paznokci żelem.

Jak dbać o nią UV / LED Lampa Suszarka Do Paznokci?

Aby utrzymać lampę w dobrym stanie i przez kilka lat, należy ją ostrożnie konserwować, aby uniknąć przedostania się kurzu lub zarazków zewnętrznych. W tym celu radzę od czasu do czasu czyścić lampę. Częstotliwość czyszczenia naprawdę zależy od miejsca przechowywania i częstotliwości użytkowania.

Mała wskazówka: gdy zobaczysz, że urządzenie zaczyna się brudzić, wyczyść je bezpośrednio. Aby ułatwić czyszczenie, należy pamiętać, że większość lamp UV i LED jest wyposażona w wyjmowaną tacę. Ten ostatni jest w samochodzie, również na nim będziesz ustawiał rękę podczas sesji żelowania paznokci. Aby skutecznie wyczyścić urządzenie, najpierw odłącz je, a następnie wyjmij tacę i wyczyść szmatką. Uważaj, aby nie zmoczyć urządzenia podczas czyszczenia.

Jeśli jednak kupiłeś lampę UV, zauważysz spadek mocy urządzenia, to bardzo możliwe, że neony będą świecić po kilku miesiącach użytkowania. Oznaczałoby to, że są pod koniec życia, więc teraz nadszedł czas, aby je zmienić. W tym celu łatwo znajdziesz je bez recepty na Amazon.fr. po zmianie lampy UV, zawsze upewnij się, że można odłączyć urządzenie prawidłowo, ze względów bezpieczeństwa.

Lampa UV lub LED zapewnia szybkie i skuteczne sesje żelowania. Jednak bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie urządzenie odpowiednie do różnych zastosowań, zarówno profesjonalnych, jak i nawet osobistych. Jednak możesz być pewien, że po zakupie tego typu maszyny, paznokcie będą wyglądać gładkie, błyszczące i wyjątkowe piękno ! Teraz zapraszamy do zapoznania się z naszymi sekcjami testowania modeli LED, a także modeli UV !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here