Najlepsza farba do włosów bez amoniaku

0
291

Najlepsza farba do włosów bez amoniaku

Farby bez amoniaku: zrozumieć zalety i wady produktu

Kto farbuje włosy przez długi czas za pomocą farby z amoniakiem już wie i rozumie bardzo dobrze, ponieważ najlepszym rozwiązaniem może być znalezienie atramentu bez tego składnika w kompozycji.

To dlatego, że amoniak ma tendencję do uszkodzenia drutu intensywnie, nie tylko w dłuższej perspektywie, ale również z trochę czasu użytkowania farby. Ze względu na to, że stosowanie farb bez amoniaku staje się coraz bardziej powszechne w Brazylii, a wiele osób rozważa dokonanie tej zmiany nawyków.

W związku z tym, w dzisiejszym artykule będziemy mówić trochę więcej o farby bez amoniaku: dokładniej, co to jest farba bez amoniaku, i jakie są zalety i wady tego typu farby.

Farby bez amoniaku: zrozumieć zalety i wady produktu

Czym jest farba bez amoniaku?

Przez długi czas ludzie nie uważali używania farb do włosów, że nie byłoby efektu stałego, albo z powodu lenistwa odświeżyć kolor, to koszt farby z amoniakiem jest znacznie mniejszy, jeśli porównamy częstotliwość użytkowania.

Jednak, barwnik bez amoniaku, to nic innego jak tylko, że jeden odcień włosów, które nie wnikają w włókna włosów, ale raczej tworzy kolor pokrywy wokół przewodów i będzie desbotando w czasie (z prań i innych czynników).

Nie wnikają w włókna włosów, ale tak, stworzyć płaszcz w tył, nie zmienia naturalnego koloru przewodów na nowe (takie jak stały atrament robi), ale służy tylko jako rodzaj makijażu kapilarnego.

Tak więc, farba bez amoniaku jest zwykle znacznie mniej agresywny do drutu, że stały atrament, właśnie kosztem agresji, w drugim-na czas, aby farbować włosy.

Czym jest farba bez amoniaku?

Zalety farby bez amoniaku

Na pewno trzeba już znać pewne zalety, że farby bez amoniaku reprezentuje, w zasadzie, Jeśli używasz stałego dawno temu i rozumie niszczące skutki, jakie może mieć na zdrowie włosów.

To na pewno nie używać które kolorowanki najlepiej użyć jednego lub drugiego. Jednak wiele osób kończy się nie mając wyboru, a już są bardzo przyzwyczajeni do malowania przewodów. W związku z tym, zobaczmy teraz, jakie są niektóre z korzyści przedstawionych przez zastosowanie farby bez amoniaku:

 • Nie agresywnie przewody światłowodowe;
 • Służy reavivador kolory na nici, nie ma znaczenia, czy kolor jest naturalne, czy nie;
 • Pomaga dać pokój na połysk włosów;
 • Znika łatwo, i to jest dobre dla tych, którzy muszą malować tymczasowo lub po prostu

nie lubią przewody, z tego samego koloru, Długość;

 • Nie zakłóca struktury włosów i dobrze wysycha, mniej farby na stałe;
 • Może być stosowany na każdy rodzaj włosów, ponieważ struktura włosów pozostanie

nienaruszona, a loki nie będą miały negatywnego wpływu;

 • Jest to dobra opcja dla tych, którzy robią chemię w drutach i nie mogą używać amoniaku;
 • Przechodzi mniejsze ryzyko zabrudzenia przewodów;
  Wychodzi podczas mycia, co zapewnia równomierne blaknięcie.

Wszystkie te zalety farby bez amoniaku może skończyć pozostawiając wiele kobiet wątpliwości co do wyboru, która metoda jest najlepsza. Prawda jest taka, że to, co określa, że najlepszym sposobem jest potrzeba każdej kobiety i rodzaj Włosów.

Wady farby bez amoniaku

Jak nie wszystkie kwiaty, farby bez amoniaku można również przedstawić pewne wady dla niektórych kobiet. Ale w tym samym czasie, że coś jest uważane za wadę, dla osoby, która może być postrzegana jako korzyść dla innych.

Dlatego Zobacz listę poniżej i wyciągnij własne wnioski:

 • Nie służy do rozjaśniania drutu, tak, że nie można pokryć farbą ciemniejszą, z wyraźniejszym;
 • Zajmuje mniej czasu na włosy i po prostu desbotando znacznie szybciej, pozostawiając trochę na każdym praniu i jest dobrze wrażliwy na słońce, morze i chloru;
 • Ma wyższy koszt, ponieważ retusz powinien odbywać się co 2 tygodnie lub 1 miesiąc;
 • Nie obejmuje całkowicie wszystkie przewody są białe. Zazwyczaj obejmuje 50%, co nie wystarczy, aby większość kobiet;
 • Uszkodzenia znacznie mniej przewodów, służyć nawe07t do nawilżają i dać więcej połysk włosów;
 • Wymaga niektórych dodatkowych produktów, które służą do zachowania koloru drutu przez dłuższy czas.
 • Jak możemy zauważyć, farba bez amoniaku ma znacznie więcej zalet niż wad, a korzyści te zwiększają się jeszcze bardziej, jeśli porównać odcień z farbą, która jest stała.

Jednak, to może nie być najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zachować kolor przez długi czas i nie chcą pozostać retusz zawsze drutu, trzeba kupić dwie rurki tonik szampon miesięcznie.

Dlatego to Ty decydujesz, która z dwóch opcji jest najlepsza dla Twojego drutu, tak, że potrzeby włosów zmieniają się z osoby na osobę, a wszystko to znacznie wpływa na wybór farby.

Jak zrobić farbę i bez amoniaku trwać dłużej

Dla niektórych osób duży problem, farby bez amoniaku, jest czas jej trwania we włosach, które są zwykle 15 dni, 1 miesiąc, ponieważ działa tylko powierzchownie, w przewodach.

Dlatego niektóre wskazówki mogą pomóc w utrzymaniu barwionej przędzy przez dłuższy czas, spowalniają więdnięcie. Na przykład:

 • Nie wystawiać włosy nadmiernie na słońce;
 • Maszyna drutu rzadziej;
 • Użyj produktów, wzmacniaczy i elementów złącznych, kolor;
 • Zrób miejsce na połysk;
 • Nie myj włosów bardzo gorącą wodą;
 • Unikać kontaktu przewodów z wodą chlorowaną lub wodą morską;
 • Używaj tylko szamponu perłowego, ponieważ antirresíduos czyści bardzo głęboko i właśnie wyjął farbę.
 • Czy zastanawialiście się w tych informacji o farby bez amoniaku? Oczywiście, ważne jest, aby analizować swój rodzaj drutu i jakiego atramentu używasz i to wszystko dla włosów, pobyt z żądany kolor, ale w tym samym czasie, pozostaje zdrowy i nie będzie problemów, takich jak zmniejszenie substancji chemicznej, która jest zazwyczaj bardzo agresywne i nieodwracalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here