Lakiery do paznokci ranking

0
192

Lakiery do paznokci ranking

Lakier do paznokci w skrócie

Jest to produkt kosmetyczny, który plami paznokcie. Służy również do ich ochrony i maskowania. Mniej lub bardziej lśniący, czasami perłowy, występuje w formowanych kolorach i odcieniach.

Aplikacja

Produkty są dostarczane w małych fiolkach, których nasadka zawiera pędzel. W naszym teście z 2017 roku wszystkie były łatwe do opanowania i szybko schną, z wyjątkiem lakieru Chanel, którego wynik pozostawiał wiele do życzenia.

Wygląd do noszenia

Lepiej nie myć naczyń po manicure: lakiery są bardzo słabo odporne na codzienne obciążenia. Producenci zalecają stosowanie przezroczystej powłoki od reszty. Alternatywa? Pół godziny przed wyjściem na zewnątrz.

Niepożądane substancje

Lakier jest koktajlem chemikaliów, które mają ułatwić jego rozprzestrzenianie się i przyspieszyć jego wysychanie. Należą do nich Żywica syntetyczna, plastyfikatory, rozpuszczalniki i inne pigmenty. W kilku ostatnich testach odnotowano toksyczność tych składników, w tym nitrozoaminy. Ten czynnik rakotwórczy występuje w nitrocelulozie, która ma na celu ochronę warstwy rogowej. Ponieważ nitrozoamina jest przepuszczalna i porowata, absorbuje nitrozoaminę i przenosi ją do skóry. Wszystkie fiolki zawierają również plastyfikatory i filtry UV, których kontakt nie jest zalecany, nie wspominając już o alergenach, które są również używane.

Środki ostrożności

Niemożliwe, jeśli chcemy zrobić sobie paznokcie, aby nie wchodzić w kontakt z problematycznymi substancjami. Dlatego należy ograniczyć operację do większych możliwości rąk. Na palcach ograniczymy ją do sezonu letniego. Ponadto Lakam, z wyjątkiem wyjątku, nie należy umieszczać w torebce toaletowej małych dziewczynek.

Opakowanie

Po otwarciu lakiery mają tendencję do wysychania, co utrudnia ich nakładanie. Preferuj małe fiolki, szczególnie jeśli masz kilka kolorów, aby nie musieć wyrzucać połowy zawartości przed jej ukończeniem.

Lakier do paznokci – Przewodnik po zakupie, klasyfikacji i testowaniu w 2020 roku

Podobnie jak torba, klejnot lub para butów, lakier do paznokci jest prawdziwym dodatkiem mody. Pozwala to kobietom potwierdzać lub podkreślać swój styl. Rzeczywiście, posiadanie pięknego manicure jest ważne, niezależnie od tego, czy jest to kolacja z przyjaciółmi, randka miłosna, czy pójście do biura.

Lakier do paznokci - Przewodnik po zakupie, klasyfikacji i testowaniu w 2020 roku

Szukasz idealnego lakieru do paznokci, aby wyostrzyć swój wygląd ? Z wieloma rodzajami, kolorami, teksturami i efektami, które można znaleźć na rynku, nie jest łatwo znaleźć. Ale nie martw się. W tym przewodniku przedstawimy Ci wskazówki i porady dotyczące znalezienia rzadkiego klejnotu.

Prezentujemy również kilka modeli, które sprawiają, że wściekłość od miłośników paznokci i fashionistek. Essie B1871200, na przykład, jest idealnym atutem do przyjęcia eleganckiego i rockowego wyglądu. Ludzie, którzy preferują klasyczne kolory, które poślubiają prawie każdy strój, mogą wybrać strój Maybelline New York & Strong pro.

Jak wybrać dobry lakier do paznokci?

Przezroczyste lub kolorowe, błyszczące lub matowe, błyszczące lub lustrzane, nie zawsze łatwo jest znaleźć odpowiedni produkt, który podkreśli nasz manicure. Dzięki temu przewodnikowi po zakupie najlepszych lakierów do paznokci zapewniamy najlepsze wskazówki dotyczące znalezienia produktu, który najbardziej zwiększa twoją osobowość.

Jak wybrać dobry lakier do paznokci?

Przewodnik zakupu

 Jakość

Jak kupić lakier do paznokci o najlepszym stosunku jakości do ceny ? To jest pytanie, które niepokoi zwolenników sztuki paznokci, a ci ludzie mają rację ! Rzeczywiście, bez względu na to, jaki produkt chcesz kupić, zawsze ważne jest, aby sprawdzić jego jakość.

Na rynku można natknąć się na modele, które wykazują wygórowaną cenę, a mimo to oferują średnie wyniki. Można również znaleźć przedmioty o obniżonej wartości, ale które obiecują satysfakcjonujący, a nawet zaskakujący wynik.

Wysokiej jakości lakier to przede wszystkim produkt, który trwa długo. Jeśli jest zbyt płynny lub gruby, renderowanie nie będzie na spotkaniu i będzie trudne do zastosowania. Unikaj także tych, które słabo pokrywają. Jeśli nadal nie wiesz, gdzie kupić nowy lakier do paznokci, możesz postawić na znane marki, które już sprawdziły się z entuzjastami mody, aby mieć pewność, że zrobisz dobry interes.

Kolor

Jeśli istnieje zasada w manicure, to dostosować kolor lakieru do paznokci na swój wygląd. Zanim więc skonsultujesz się z rzeczoznawcą, aby znaleźć swój mały skarb, rozważ swój zwykły styl ubioru. Jeśli podoba Ci się nagi umysł w makijażu, możesz wybrać dyskretne odcienie, takie jak beżowy, pudrowy różowy lub, dlaczego nie, przezroczysty. 

Ich zaletą jest to, że naturalnie łączą się ze wszystkimi strojami. I są odpowiednie dla tych, którzy nie chcą spędzać godzin manicure w łazience. Ci, którzy preferują ciemny lakier do paznokci, powinni ostrożnie wybierać swój strój. Na przykład mogą nosić jasne ubrania (białe lub jasnoszare). Jednak mieszanka „ciemniejszy ciemniejszy” może być również dobrym pomysłem na ogólny elegancki i rockowy wygląd z najbardziej fascynujących.

Odważni i ci, którzy odważą się na oryginalność, wybierają krzykliwe, witaminizowane Tony. Wielki klasyk-czerwony. Nadaje się do eleganckiego efektu glamour i musi być w harmonii z pewnym makijażem, w zależności od Wydarzenia. Aby był trwały, zaleca się nakładanie podkładu i wierzchniej warstwy.

Rodzaj i Tekstura

Jeśli jakość i kolor lakieru są ważnymi kryteriami, jego tekstura jest również ważna i może być elementem określającym jego strój.

Matowy lakier do paznokci to trend w sztuce paznokci, który widzimy wszędzie w ostatnich latach. Uwodzi swoją trzeźwą stroną i bardzo dobrze nadaje się do naturalnego makijażu. Ta specjalna Tekstura zapewnia nowoczesne renderowanie paznokci.

Najbardziej klasyczny jest blask, który pozwala na dotyk jednocześnie proste i złożone. Aby uzyskać udany efekt, możesz wybrać lakier do paznokci. W międzyczasie połysk i efekt lustra są raczej zarezerwowane dla specjalnych wyjść lub do uzupełnienia podstawowego wyglądu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here