Ranking 7 najlepszych farb do włosów w 2020

0
198

Ranking 7 najlepszych farb do włosów w 2020

Farby do włosów po 30 latach. Począwszy od lat 30, więcej niż eksperymentowanie z kolorami, szukasz, aby włosy wyglądały promiennie i elegancko.

Oferując wygląd kogoś pewnego siebie. Dodatkowo zaczynają wychodzić w większej ilości irytujących siwych włosów, co wymaga barwnika, który oferuje jak najwięcej pokrycia siwych włosów. Dzisiaj wymienię ci 7 najlepszych farb do włosów, zalecanych po 30 latach.

Farbowanie włosów L ‚ Oréal Professionnel Majirel farbowanie krem 4.15

Punktem, który podkreśla ten barwnik, jest jego dobre pokrycie siwych włosów, kiedy go nakładasz, nie musisz się martwić, że pozostaną Ci nieskalane, Zbuntowane siwe włosy. Nadaje się do stosowania na wszystkich typach włosów, zarówno normalnych, jak i farbowanych lub z knotami, a zwłaszcza z siwymi włosami.

Kupujący mają dobre recenzje na temat tego barwnika, mówiąc, że bardzo dobrze spełnia swoją funkcję i nadaje włosom dodatkowy połysk. W pudełku znajduje się 50 ml tuba do farbowania, która dotrze do ciebie za 1 Użycie na średniej wielkości włosach.

Farbowanie włosów L ' Oréal Professionnel Majirel farbowanie krem 4.15

Wella Koleston blond farby do włosów kolor 12/96

To, co najbardziej podoba mi się w tej farbie do włosów, to to, że ma technologię ME+, która sprawia, że jest o 60% mniej podatna na alergie na skórę głowy, co jest ważne, jeśli Twoja skóra jest delikatna.

Ta linia Special blonds jest zalecana do siwych i blond włosów, ale może być używana przez wszystkie rodzaje włosów, jeśli przechodzą one wstępne przebarwienia. Jego użytkownicy podkreślają dobre pokrycie siwych włosów i bardzo naturalne rezultaty. Pudełko zawiera 1 60 ml barwnika (który daje do 1 użytkowania) i instrukcje.

Wella Koleston blond farby do włosów kolor 12/96

Barwnik do siwych włosów Khadi złoty odcień

Mocną stroną tego barwnika jest jego 100% naturalna formuła z henną, herbatą i indygo jako głównymi składnikami, co prowadzi do zwiększenia pielęgnacji włosów. Jest idealny do stosowania na siwych i jasnych lub przebarwionych włosach.

Kupujący tego barwnika podkreślają, że nie zawiera amoniaku i jest wykonany z naturalnych składników, które nie podrażniają skóry głowy.

W zestawie znajduje się 1 torba z farbą proszkową 100 g, 1 para rękawiczek, 1 Jednorazowa czapka i instrukcje użytkowania. Możesz go używać 2 razy na średniej wielkości włosach i 1 raz na długich włosach.

Barwnik henny & Amla ciemny mahoń do siwych włosów

Jak wyżej, ten barwnik jest wykonany z naturalnych składników, wśród których wyróżnia się drzewo sandałowe, które ma orzeźwiający wpływ na skórę głowy i nadaje barwnikowi przyjemny i bardzo relaksujący aromat.

Nadaje się do noszenia na wszystkich typach włosów: czerwonawe odcienie zamienią się w ciemnoczerwone, jasne odcienie zamienią się w mahoń, a ciemne odcienie otrzymają czerwonawe pasemka.

Użytkownicy wskazują, że bardzo dobrze pokrywa siwe włosy i zachowuje kolor włosów przez około 6 tygodni. Jest w opakowaniu 150g, które będzie trwać 2 zastosowania na długich włosach i 3 na średnich włosach.

Odcień Llongiras Kolor Advance 1 czarny

To, co wyróżnia ten barwnik, to fakt, że oprócz dobrego pokrycia siwych włosów, ma filtr UVA / B, który chroni włosy przed uszkodzeniem przez słońce, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się żywym kolorem.

Może być stosowany na wszystkich typach włosów, od normalnych po barwione i odbarwione. Kupujący zauważają, że jest łatwy do nałożenia i nadaje włosom połysk i bogaty kolor. Zestaw zawiera: 1 50 ml barwnika, 1 75 ml fiolki z kremem kontrolnym, 1 20 ml saszetki do leczenia po barwniku, 1 para rękawiczek i instrukcje użytkowania. Zalecane tylko dla 1 użytkowania.

Schwarzkopf Professsional farbowanie włosów 6-65

Ta marka barwników charakteryzuje się bardzo szeroką kartą kolorów, w której można wybrać od jasnej blondynki do fioletowego odcienia, aby nazwać siebie przykładem. Możesz zastosować go na dowolnym typie włosów.

Ma świetne recenzje od użytkowników, które podkreślają dobre pokrycie siwych włosów i dobre wyniki, pozostawiając włosy o intensywnym zabarwieniu.

Pudełko zawiera 1 60 ml barwienia rury, który daje 1 aplikacji. Jeśli twoje włosy są bardzo długie, będziesz potrzebował 2 probówek.

Farby do włosów Garnier Kolor Sensation kolorystyka nr 3.0

Ta farba do włosów jest wzbogacona masą perłową, co gwarantuje intensywne zabarwienie z dużym połyskiem. Ponadto ma przyjemny zapach zawierający olej kwiatowy. Nadaje się do stosowania na każdym rodzaju włosów.

Kupujący podkreślają, że pozostawia włosy bardzo miękkie i że ze względu na niski zapach nie jest drażniący.

Jest to dość kompletny zestaw, który przynosi 40 ml kremowej tuby barwiącej, 60 ml balsamu kontrolnego w pojemniku, który można ponownie uszczelnić, 10 ml odżywki po farbowaniu, 1 parę rękawiczek, 1 pędzel i broszurę z instrukcjami.

Zestaw będzie Ci służył 1 na krótkich i średnich włosach, ale jeśli zamierzasz go używać na długich włosach, polecam użycie 2 pudełek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here