Ranking 6 najlepszych depilatorów w 2020

0
218

Ranking 6 najlepszych depilatorów w 2020

Wiem, jak trudno jest depilacja w domu, przeszedłem przez wszystko, co możesz sobie wyobrazić, od depilacji laserowej, przez gorący wosk do kremów do depilacji, produkt tego doświadczenia przyszedłem, aby przynieść Ci ten artykuł, w którym pokażę Ci, że z mojej perspektywy 5 najlepszych depilatorów elektrycznych dzisiaj.

Pozostawienie skóry miękkiej i pozbawionej włosów jest obecnie prawie konieczne wśród kobiet, duże marki wiedzą o tym i dlatego wydały ogromną ilość zasobów na wprowadzenie na rynek sprzętu, który jest skuteczny i łatwy w użyciu przez większość ludzi.

W tym artykule pokażę Ci produkt wszystkich tych badań, a także zamierzam odpowiedzieć na pewne ogólne wątpliwości dotyczące usuwania włosów za pomocą elektrycznego depilatora, który zdecydowanie powinieneś mieć teraz.

Jaki jest najlepszy elektryczny depilator? Tutaj poniżej zostawiam ci ocenę moich wybranych jako najlepszych depilatorów elektrycznych dzisiaj, ważne jest, abyś wiedział, że nie uwzględniłem tylko ceny, aby podjąć moją decyzję. Widziałem kilka czynników, takich jak cena depilatora, opinie użytkowników i stosunek jakości do ceny. Poniżej Moje ulubione:

Braun Silk-epil 9 Wet & Dry-najlepszy elektryczny depilator

Zacznę od tego, co z mojego punktu widzenia zasługuje na miano najlepszego depilatora elektrycznego w dzisiejszych czasach, to Braun Silk-epil 9 Wet & Dry. Szczerze mówiąc, istnieją Depilatory, które mają wyższe specyfikacje i ceny, ale nie zauważyłem tylko tych dwóch czynników, aby zrobić tę ocenę.

Zacznijmy to opisywać, jest to Bezprzewodowy Elektryczny Depilator zdolny do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro, głowa jest o 40% większa, więc będziesz w stanie wyrwać więcej włosów w jednym przejściu.

Mówiąc o głowie, jest zwrotny, w taki sposób, w stanie dostosować się do naturalnego zginanie ciała, masz 6 różnych akcesoriów: бритвенная głowica, trymer, vhf masujące głowica, głowica maksymalny kontakt ze skórą, głowica do twarzy, pozycjonowanie głowica i uchwyt ładowarki.

Braun Silk-epil 9 Wet & Dry-najlepszy elektryczny depilator

Braun Silk-epil 7 suche i mokre-najlepszy stosunek jakości do ceny

Na drugim miejscu znajduje się Elektryczny Depilator o najlepszym stosunku jakości do ceny do tej pory, to Braun Silk-epil 7. Wodoodporny depilator na sucho i mokro, dzięki czemu można go używać bez problemów pod prysznicem.

Począwszy od usuwania włosów, ten elektryczny depilator jest idealny do krótszych włosów na ciele (do 0,5 mm), podobnie jak poprzedni, ma obrotową głowicę, która pomaga mu dostosować się do naturalnych zakrętów ciała. Posiada również funkcję masażu o wysokiej częstotliwości dla lepszego doświadczenia podczas depilacji.

Kupując Braun Silk-epil 7, otrzymasz głowicę do golenia, trymer, głowicę do masażu o wysokiej częstotliwości, głowicę do wrażliwych obszarów, głowicę do twarzy i głowicę pozycjonującą.

Braun Silk-epil 7 suche i mokre-najlepszy stosunek jakości do ceny

Philips HP6540/00 – bezprzewodowy Depilator Elektryczny

Na trzecim miejscu jest tani bezprzewodowy Depilator Elektryczny, chodzi o Philips HP6540 / 00. Jego funkcje, akcesoria, a przede wszystkim niska cena, którą pokochasz.

Jak już mówiłem, jest to bezprzewodowy depilator, który idealnie nadaje się do stosowania w miejscach, w których wymagana jest większa dokładność. Ten Elektryczny Depilator ma 2 różne prędkości, a jego głowa jest zmywalna, złą wiadomością jest to, że nie można jej używać na mokro.

Jedną z rzeczy, które Philips HP6540 / 00 najbardziej mi się podoba, są akcesoria, które ma: kupując ten sprzęt, otrzymasz bezprzewodowy precyzyjny Elektryczny Depilator, który jest najlepszym wyborem dla obszarów, w których potrzebujesz wyższej precyzji, a także otrzymasz pęsetę z super użytecznym światłem, aby zakończyć konfigurację usuwania włosów.

Braun Silk-epil 5 – depilator dla początkujących

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy po raz pierwszy kupią Elektryczny Depilator, polecam Braun Silk-epil 5. Poniżej przedstawię ci moje powody.

Zaczynając od tego, co ma wspólnego z innymi Silk-epil, jest w stanie pracować zarówno na sucho, jak i na mokro, jest bez kabla, a zdolność do depilacji jest naprawdę dobra, ładowanie trwa 1 godzinę i można go używać przez 30 minut. Jeśli chodzi o akcesoria, jest nieco mniej zróżnicowany niż inne, które omówiłem powyżej, okazuje się, że Braun Silk-epil 5 mA jako jedyne akcesorium zestaw startowy.

To, co sprawia, że jest to elektryczny depilator dla początkujących, to jego akcesorium, ma ostrza, aby zmniejszyć najdrobniejsze włosy, Ponadto podczas woskowania wykonuje masaż o wysokiej częstotliwości, aby nieco rozluźnić obszar usuwania włosów.

Philips HP6421 / 00-tanie Depilator Elektryczny Z Kablem

Jeśli szukasz najlepszego taniego depilatora elektrycznego, Philips HP6425 / 00 jest właśnie dla ciebie. Jest to przewodowy depilator elektryczny, którego nie można używać w stanie mokrym, jak można się spodziewać. Niewiele można powiedzieć o tym depilatorze, ponieważ nie ma prawie żadnych dodatkowych akcesoriów, zastanawiasz się, czy ma zdolność wyrywania najmniejszych włosów (do 0,5 mm).

Głowica jest zmywalna i ma dwie różne prędkości do pracy zgodnie z Twoimi wymaganiami. Najlepszą rzeczą na pewno w Philips HP6425 / 00 jest jego niska cena, za mniej niż 30 Euro otrzymasz dobry depilator elektryczny i dużo jakości, który będzie w stanie wyrwać cię bez żadnych problemów.

Oczywiście jego wadą jest to, że bez zbyt wielu akcesoriów i pracy z kablem masz pewne ograniczenia dotyczące jego używania, ale jeśli to nie jest dla ciebie problem i chcesz zaoszczędzić kilka euro po drodze, to myślę, że ten depilator jest tym, czego potrzebujesz.

Opinie są naprawdę dobre, prawie wszyscy są zachwyceni mocą i jej zdolnością do depilacji, kilka skarg dotyczy jej jakości, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę cenę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here