Ranking 6 najlepszych depilatorów laserowych w 2020

0
135

Ranking 6 najlepszych depilatorów laserowych w 2020

Najlepszy depilator laserowy 2020 opinie. Chcesz poznać najlepszy depilator laserowy 2020? Jeśli myślisz o zakupie fotoepilatora IPL, przeprowadziłem dla ciebie tę analizę.

Maszyny do depilacji laserowej lub Depilatory z intensywnym pulsującym światłem (IPL) są najlepszą alternatywą dla tradycyjnej depilacji (bezbolesnej) i bez konieczności uciekania się do wysokich kosztów w wyspecjalizowanych centrach.  Zanim kupisz, dowiedz się, jaki jest najlepszy depilator laserowy.

Philips Lumea SC1999 / 00; najlepszy depilator laserowy 2020

Wybrałem Philips Lumea SC1999 / 00 jako najlepszy depilator laserowy 2020 w stosunku jakości do ceny.  Z ponad 250 000 impulsów, czujnik skóry i trzy głowice do stosowania na całym ciele, okolicach bikini i twarzy, jest ulubionym IPL pulsujące światło depilator większości kobiet i mężczyzn.

Philips Lumea SC1999 / 00; najlepszy depilator laserowy 2020

Tyle ze względu na liczbę ujęć przewyższających większość rynku, łatwość obsługi i możliwość wykorzystania go do większej liczby rodzajów skóry i włosów niż konkurenci sprawiają, że Philips Lumea SC1999/00 jest najlepszym depilatorem impulsowym IPL w 2020 roku.

Dane techniczne:

  • Nadaje się do typu I-V skóry
  • Czas usuwania włosów (2 pół rozruchu) 15 minut
  • Czujnik typu skóry
  • 3 Akcesoria

Braun Silk Expert PRO 5 depilator laserowy PL5137

Braun Silk Expert PRO 5 depilator laserowy PL5137Braun Silk Expert Pro 5 PL5137 to najlepiej sprzedający się depilator laserowy IPL na Amazon. Powodem jest jakość.  Możesz kupić tańsze gadżety, Braun Silk Expert Pro 5 PL5137 nie może być uważany za tani. Ale wyniki ją potwierdzają.

Główne cechy Braun Silk Expert Pro 5 pl5137 depilator laserowy. Czujnik odcienia skóry. Czujnik, który mierzy 80 razy na sekundę, aby dostosować intensywność do odcienia skóry. Nie musisz już regulować mocy w zależności od odcienia skóry różnych obszarów ciała. 10 poziomów intensywności w trybie miękkim i super miękkim.

 

Dzięki cotygodniowym zabiegom po 4 tygodniach masz prawie stałą redukcję włosów (inne podobne zespoły gwarantują nam wyniki po 3 miesiącach (Braun Silk Expert Pro 5 PL5137 w mniej niż 1 miesiąc).

400 000 tys. Co jest więcej niż wystarczające, aby uzyskać trwałe wyniki przez długi, długi czas. (Według obliczeń Browna za 22 lata leczenia.) Leczenie obu nóg w mniej niż 5 minut. Zawiera precyzyjną głowicę do leczenia małych obszarów, takich jak twarz, linia bikini lub Pachy. Jest o 15 % mniejszy i o 25 % lżejszy niż poprzedni Silk * expert 5, który był trochę ciężki. Jest odpowiedni dla mężczyzn.

Depilator Laserowy Remington IPL6780 i-Light

Ten pulsacyjny depilator światła Remington IPL6780 i-Light jest jednym z najlepiej sprzedających się pulsacyjnych depilatorów świetlnych i jednym z najpopularniejszych urządzeń do usuwania włosów. Chcesz wiedzieć dlaczego? Czytaj dalej. Remington fotoepilator oferuje około 150 tysięcy pulsacji, co jest więcej niż wystarczające, aby zapewnić skuteczne i trwałe usuwanie włosów zawsze może wymagać sesji w czasie, ale jest to wyjątkowe.

Dane techniczne. 150 000 strzałów na lampę. Czujnik odcienia skóry jest zintegrowany z technologią ProPulse. 2 Akcesoria; ciała i twarzy (akcesoria ciała rozmiar ekranu: 3 cm2, akcesoria twarzy rozmiar ekranu: 2 cm2).

Regulacja z 5 poziomów mocy lub mocy. Wbudowane czujniki kontaktu ze skórą. Pojedyncze i wielokrotne tryb fotografowania. Uniwersalne napięcie (bardzo przydatne, jeśli zamierzasz zabrać go ze sobą w podróż do innych krajów).

U-Kiss depilator laserowy IPL

U-Kiss IPL depilator, jest to rodzaj IPL depilator laserowy, ten depilator ma bardzo dobre referencje i krytykę. Jest to tani Depilator, Depilator Laserowy w bardzo dobrej cenie. Ale nie tylko ze względu na ten szczegół, jest to maszyna, z którą trzeba się liczyć. Wyróżnia się również 400.000 zdjęć, co czyni go jednym z najtrwalszych depilatorów laserowych na rynku.

Jest to mały i łatwy w użyciu komputer. Posiada automatyczne wykrywanie odcienia skóry. Podobnie jak inne Depilatory o niewielkich rozmiarach wyróżniają się niewielką wagą, dzięki czemu są znacznie łatwiejsze w użyciu.

Dane techniczne. Jest wyposażony w nowoczesną technologię z intensywnym pulsującym światłem. 2 tryby pracy: pojedyncze lub ciągłe Flash. Pięć regulowane poziomy pracy. 400 000 strzałów. W zestawie z parą okularów ochronnych do ochrony oczu. Łatwy w użyciu, wystarczy dotknąć ekranu LCD opuszkami palców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here