Automatyczne lokówki do włosów ranking

0
192

Automatyczne lokówki do włosów ranking

Najlepsza profesjonalna lokówka do włosów. Który profesjonalny Shaper włosów wybrać? Znudzony gadżetami, które nie dają tego, czego się spodziewa, lub które pękają w ciągu kilku miesięcy od ich zakupu, moja kuzynka Berta zdecydowała, że wejdzie w świat profesjonalnych lokówek do włosów. Moja kuzynka jest bardzo mądra, a ja bardzo skromna, więc poprosiła mnie o pomoc. To było z właściwą osobą.

Jak zwykle zrobiłem badania na własną rękę i wypróbowałem moją dziewczynę, która pracuje w sklepie. Ten przewodnik zakupu jest wynikiem tego.

Chociaż istnieje szeroki wybór profesjonalnych lokówek do włosów, wybrałem te, które uważam za lepsze od reszty. Berta zdecydowała się na jedną z tych trzech opcji, czy kibicujesz sobie? Porównawcze profesjonalna lokówka do włosów.

ACEVIVI Profesjonalne LCD różowy a4700 lokówki-prowadzi i określa swoje loki

Pierwszym wybranym jest profesjonalna lokówka ACEVIVI LCD Pink A4700, automatyczny model, który zawiera gromadę dobroci, w którą trudno uwierzyć, że wszystkie są w jednym produkcie. Jeśli uważasz, że przesadzam, Czytaj dalej, a zobaczysz, że tak nie jest.

Zacznę od jego osobliwej funkcji: ma wyświetlacz LCD, który pozwala kontrolować temperaturę, między innymi. Bardzo pomocne jest poznanie ciepła, z jakim działa Twoja lokówka, ponieważ na tej podstawie możesz zdecydować, czy użyć go na włosach, czy też, jeśli to konieczne, dokonać odpowiedniego ustawienia między trzema opcjami. Jego zakres temperatur wynosi od 140 ° C do 230 ° C. Perm i elektryczność statyczna są tym, co było wcześniej, ponieważ technologia jonowa pozostaje tutaj.

ACEVIVI Profesjonalne LCD różowy a4700 lokówki-prowadzi i określa swoje loki

Ten model nie jest wyjątkiem i jest wyposażony w jonizator, który dba o twoje włosy. Posiada również ceramiczną powłokę turmalinową, która uzupełnia funkcję ochrony włosów i połysku.

Z drugiej strony jego silnik jest na najwyższym poziomie. Jest to silnik bezszczotkowy, który zapewnia większą moc, aby określić swoje loki w najlepszy sposób. Ponadto jest bardzo cichy i ma długą żywotność przewyższającą inne typy silników. Selektor czasu pomoże Ci zarządzać całą tą mocą i wybrać rodzaj loków, które chcesz.

Kierunek zwijania jest ważny. Jeśli wszystkie pozostaną w tym samym kierunku, twoje włosy będą wyglądać fałszywie i nienaturalnie. Dlatego podobał mi się układ kierowniczy z trzema opcjami: prawy, lewy lub automatyczny generator prądu przemiennego.

LuckyFine lokówki Automatyczne Lokówki-pary i jakości dla twojej fryzury

Przejdźmy teraz z LuckyFine Automatyczne Lokówki, która ma jakość, która jest rzadko spotykane w innych modelach, niezależnie od marki. Mam na myśli jego funkcję parową. Dzięki bardzo dobrze zapieczętowanemu zbiornikowi i całemu systemowi parowania masz możliwość nawilżenia włosów podczas ich zwijania. To ochroni Cię przed nadmiernym upałem i pomoże Ci zachować zdrowie i jedwabistość.

Jego powłoka ceramiczna jest kolejnym elementem na rzecz pielęgnacji włosów. Ceramika działa poprzez rozprowadzanie ciepła i ochronę zewnętrznej warstwy włosów, nadając jej jasny i zdrowy wygląd. Poprzez wyświetlacz LED można zobaczyć temperaturę.

Ma trzy poziomy ciepła i trzy czasy, dokładnie to, co jest potrzebne, aby dopasować gładkie, średnie lub bardzo gęste włosy, a także tworzyć faliste, średnie lub bardzo zamknięte loki.

Ta lokówka jest również automatyczna. Co więcej, daje to możliwość wyboru kierunku obrotu cylindra do zwijania, a tym samym zwijania. Może to być w lewo, w prawo lub, jeśli wolisz, pozwolić mu przełączać się automatycznie.

LuckyFine lokówki Automatyczne Lokówki-pary i jakości dla twojej fryzury

SwetLisS Profesjonalna Prostownica / lokówka-najlepsze dwa w jednym na rynku

Jest Profesjonalna Prostownica / Lokówka Swetliss. uniwersalny model, który służy zarówno do prasowania włosów, jak i do ich zginania i tworzenia loków o różnych kształtach.

Kupując ten model, będziesz miał nie tylko lokówkę, ale także część zaciskową i czarną aksamitną torbę, która służy do przechowywania urządzenia. Jego konstrukcja, oprócz atrakcyjnej i eleganckiej, jest funkcjonalna: jej części zapobiegają wyciekom zamków lub cofaniu się. Wbudowany grzebień zapobiegnie również przemieszczaniu się leczonych pasm i niewłaściwej fryzury.

Dzięki temu Twoje formowanie będzie w porządku. W przypadku loków można stosować płytki o zaokrąglonych krawędziach i anodowane złotem ewolucyjnym. Rezultatem są zdrowe, jedwabiste i lśniące włosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here